Kontakt

+48 601 792 995

NAPISZ DO NAS

biuro@tourist.net.pl

JESTEŚMY OTWARCI

  NA WSPÓŁPRACĘ

 

Otwarcie A&O w Warszawie

AO wawa1
Jeśli planujesz wyjazd do Warszawy, zastaniawiasz się zapewne, gdzie wygodnie i tanio przenocować. Najlepiej jak by to było w pobliżu centrum miasta i z dogodnym dojazdem.
Z pomocą przychodzi nowootwarty hostel i hotel niemieckiej sieci A&O, znajdujący się na warszawskiej Woli niedaleko centrum, metra i dworca Warszawa Zachodnia. Jest to pierwszy obiekt w Polsce tej znanej w Europie Zachodniej, renomowanej sieci.
Jak podkreśla założyciel i dyrektor sieci A&O Oliver Vinter: ,,Warszawa to kolejny znaczący krok dla A&O, cieszymy się, że kontynuujemy nasz rozwój w Europie Wschodniej poprzez otwarcie nowego hostelu w Warszawie”. „Na tym obiekcie nie przestajemy, planujemy również otwarcie następnego obiektu w Krakowie, a później będziemy brać kolejne miasta pod uwagę”.
Po rocznym remoncie dawny biurowiec został zaadaptowany na pierwszy w Polsce hostel i hotel **, który oferuje gościom noclegi w 200. wygodnych pokojach zarówno 4 i 6. osobowych w kategorii hostelowej jak i 1., 2. osobowych w kategorii hotelowej oraz 4 osobowe pokoje rodzinne. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, TV-Sat oraz pościel i ręczniki.
Ceny pokoi zaczynają się od: pokoje wieloosobowe 22zł/os., zaś pokoje jedno i dwuosobowe 43zł/os.
Ponadto do dyspozycji gości są: 24h recepcja, bar, bezpłatny internet wifi, biblioteka, kuchnia oraz pralnia.
Nie zapomniano również o pupilach, które mogą nocować w tym obiekcie za opłatą ok. 20zł/noc.
Pomyślano również o najmłodszych gościach, zapewniając kącik zabaw dla dzieci.
Zaś na gości będących w celach zawodowych przygotowano przestrzeń do pracy indywidualnej i w małych grupach CoWorking Space oraz sale konferencyjne.
Dla zmotoryzowanych gości dostępny jest parking strzeżony – niestety płatny.
Codziennie rano gościom serwowane jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu.
Z myślą o gościach niepełnosprawnych przygotowano podjazdy, windy oraz dostosowano część pokoi, umożliwiając poruszanie się po nich na wózku.
Tak, więc gościom wypada życzyć udanego pobytu, a gospodarzom wielu gości.
Tekst: Bartosz Karwacki
Foto: Bartosz Karwacki, Piotr Żyła, Cezary Kopczyński  Zobacz Galerię 

Information

Trasy turystyczne i programy wypraw autorskich  zostały opracowane i  zweryfikowane w terenie. Polecamy pilotom turystycznym.